Parma - Ne Takımdı Be

  görünümler 167,776

Mr. Manager

Mr. Manager

2 yıl önce

Selam gençler. Türk takımlarının çöküş ve yükseliş hikayelerine ara verelim ve biraz Avrupa'da işler nasıl gidiyor, ona bakalım. Parma'yı bilenleriniz muhakkak vardır. Crespo, Buffon ve Cannavaro ile fırtına gibi esmiş başarılı bir kulüptü. Parmalat skandalı ile takım başarılı günlerine veda etti ve Serie D'ye kadar düştü. Şimdilerde tekrar Serie A'da mücadele ediyor. Umarım bu belgeseli beğenirsiniz. İyi seyirler.

YORUMLAR: 518
Rastgele
Rastgele 2 yıl önce
Hocam bu kadar dramatik bir olay olmasa da Sir Alex Ferguson'ın gidişi sonrası united'ın düşüşünü analiz edersen çok ilgi çekici olabilir.
metin bayraktaroğlu
metin bayraktaroğlu 2 yıl önce
benim gibi 30 yaş üstü olanlar bu takımı çok iyi bilirler. crespo, thuram, marco divaio, amoroso, cannavaro hepsi aklımda. zamanının efsane takımıydı.
HAYAL ET
HAYAL ET 2 yıl önce
Sevdim bu kanalı. Sadece yeşil sahadaki değil arka plandaki kahramanları da anlatıyor. Ve aynı zamanda külübün nerden nereye geldiğini de bi güzel özetliyor. Yolsuzluk, maddi sıkıntılar, ve "nerden geliyor bu değirmenin suyu" diye soranlar için sponsor ve yatırımlar gibi mali konulara da değinmişsiniz. Elinize sağlık. Başarılar!!!
Ahmet İlçe
Ahmet İlçe 2 yıl önce
Hocam çok duygu yüklü bir video olmuş. Cm0102 oynayanlar çok iyi bilirler bu takımı. O yıllarda bende yakından takip ediyordum bu güzide kulübü. 98 yılında oynadığımız o meşhur maçı asla unutamam. Emeğinize sağlık bir ara Leeds United'ı da ele alırsan güzel olur çünkü Leeds da Parma gibi benzer kaderi paylaştı. Senden bir Leeds United videosu bekliyoruz saygılar.
Tunç Öztürk
Tunç Öztürk 2 yıl önce
bir zamanlar tarih yazıyordu şimdi adını bile yazamıyor... güzel video olmuş hocam teşekkürler. tifo football kanalını türkiye'ye mükemmel uyarlamışsınız :)
Cenk Türk
Cenk Türk 2 yıl önce
Evet geçmişte çok sağlam bir ekipti Parma ve İtalya liginde ko tek idol takımımdır Parma 💪 umarım küllerinden yeniden doğarda Seri A ve Avrupa'da görürüz 🙏 Emeğine sağlık Mr.Manager Mersin'den sevgiler 👋
kamik alsu
kamik alsu 2 yıl önce
Parma diyince aklima direk Adriano geliyor, kısa bir süre içinde olsa ne futbolcuyde be.
Trakya beyi Enver
Trakya beyi Enver 2 yıl önce
Bunların kadrosunu neredeyse komple transfer eden lazio italya şampiyonu olmuştu. 2000 de
Erhan Darıcı
Erhan Darıcı Yıl önce
Her takıma Lukarelli gibi adam lazım dinlerken duygulandım.İşte vefa, işte adamlık, işte cesaret işte adam gibi adam
Mizbah Ant
Mizbah Ant 2 yıl önce
Hocam çok güzel ve birçok spor kulubünün model alacağı bir takımla ilgili çalışma hazırlayıp sunmuşsunuz ellerinize sağlık umarım emeğinizin karşılığını alıyorsunuzdur
Talha Aliz
Talha Aliz 2 yıl önce
Anlatım ve kurguyusla gerçekten takdiri hak ediyorsunuz..Bütün videolarınızı izledim ve abone oldum.Güzel videolarınızın devamını bekliyorum 👏🏼
МЕХМЕТ ДЖАН 🇧🇬
МЕХМЕТ ДЖАН 🇧🇬 2 yıl önce
İTALYA'DA KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ TUTTUĞUM KULÜP
J. Conti
J. Conti 2 yıl önce
31 yaşındayım son cümleye katılıyorum, çocukken tvde parma'nın maçlarının verildiğini duyuyordum sanki, aklımda kalmış bir şekilde...
Nil Satis Nisi Optimum
Nil Satis Nisi Optimum Yıl önce
Merhaba , Everton’ın 80’lerde Avrupa ve İngiltere kupaları kazanırken şu aralar ortalama üstü bir takım haline gelmesini sizden duymak isterim.
Burak Pervar
Burak Pervar 2 yıl önce
2000 lerin başındaki Mutu'lu junior'lu gilardino'lu morfeo'lu nakata'lı adriano'lu bonera'lı kadro da zamanının en iyi kadrolarından biriydi.
Mirza
Mirza 2 yıl önce
Hocam Kanalın süper inşallah Dahada Büyüycek
Emre Çeler
Emre Çeler Yıl önce
Öyle bir başarı ve öyle bir anlatım ki futbol işine giresim geldi.
Batuhan Güleryüz
Batuhan Güleryüz 2 yıl önce
Hocam seni severek takip ediyor ve izliyorum.Ellerine sağlık diyorum ilk olarak .Fethiyespor yanlış yönetimin ellerinde küme düşürüldü ve sıkıntılı bir sürece girdi.Onu da şöyle güzel bir şekilde video ile özetleme şansın var mı?Ben çok fazla bilgiye ulaşamadım :/
Çağatay
Çağatay 2 yıl önce
Hocam videolarin cidden efsane AC Milanin düşüşü de çok merak uyandırıcı olur ayrıca parmadan sonra ıtalya sınırlarından bir video daha cikarbilirsin.Değerlendirmeye alırsan, sevinirim.
Kaan Ç.
Kaan Ç. 2 yıl önce
İzlerken gaza gelip, Fm'de Parma kariyeri açtım. :))